ile Medyum

Süryani Büyüsü

En çok merak edilen sorulardan biri olan Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır‘ın cevabını sizler için hazırladık.

Süryani büyüsü, kadın ve erkeği birleştirmek amacıyla kullanılan bir büyü olup, ak büyüler kategorisinde yer almaktadır. Fakat maalesef çok etki eden ve etki ağı geniş olan bu büyüde de tıpkı diğer büyülerde olduğu gibi kara büyü olarak kullanmakta maalesef mümkündür. Kara büyü olarak kullanılan süryani büyüsü, ak büyü olarak kullanılanın tam tersine kişileri neredeyse barışamaz bir şekilde birbirinden ayırır.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Süryani Büyüsü nasıl yapılır konusu en çok merak edilen konulardan biri haline gelmiştir. Süryani Büyüsünün yapılışı ile ilgili bilinmesi gereken en önemli şey; bu büyünün işinin ehli, ilim irfan sahibi ve nefesi kuvvetli bir medyum tarafından yapılmasının gerekli olduğudur. Süryani büyüleri hemen tesir etmekte ve etkisini göstermektedir. Bu büyü birden fazla tekniğe ve metoda dayalı hazırlanmış olan ve özel çalışmalarla yapılan bir büyüdür. Kişilerin içinde bulunmuş olduğu koşullar ve istenilen sonuç bu büyünün nasıl yapılacağını belirleyen iki ana unsurdur. Kişinin eksiklerine ve ihtiyaçlarına göre kendisi için uygun olan bir yöntem belirlenerek çalışmalara başlanır. Bu çalışmaların içerisinde temini zor olan ve özel olarak kullanılan malzemeler yer almaktadır. Bilinçli bir şekilde hareket edilmesi gerekilen bu büyü çeşidinde yeterli yetkinliğe sahip olmayanlar için felaket sonuçlar getirdiği de bilinmektedir.

Genel olarak aşk büyüsü veya bağlama büyüsü olarak uygulanan bu büyüde istenilmiş olan büyü, tesirinin başka bir duruma neden olmaması için ruhani varlıkların devamlı olarak kontrolde tutulması ve iletişimde olunması gerekir. Bu ritüelleri uygulayan medyumların manevi uygulama çalışmaları neticesinde iyi ustalık çıkarmaları gerekir. Maneviyatı ruhani varlıklar vasıtası ile hükmedecek kişinin yaşadığı hayat, büyülerin etkileri ile tepetaklak olmaması için gerekli tüm tedbir ve önlemler alınmalıdır. Bundan kaynaklı süryani büyüsü yapılmadan önce etraflıca araştırılması gerekir.

Süryani Büyüsü Etkileri

Süryani büyüsü yapıldıktan sonra kısa zaman dilimde etkisini göstermeye başlayarak kişiler arasındaki etkileşimi kuvvetli kılan bir büyüdür. Genel olarak üçüncü gözü açık kişilerce fark edilen, beşinci boyutta oluşmuş olan enerjileri insanların avantajına çeviren güçlü bir manevi ağ halinde olur. Süryani büyüsü yapılan kişi, psikolojik ve fizyolojik olarak etki altına alınmış olur. Kişide, baş dönmesi ve baş ağrıları görülmesi muhtemeldir. Aynı zamanda sinir harbi geçirme, gelen bir kızgınlık hali de yaşanabilmektedir, bunlar ilk etkilerdendir. Daha sonraki süreçlerde büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiye karşı pozitif duygular beslemeye ve o kişiyi beyninde olumlamaya başlayacaktır. Büyü yapılan kişinin çevresi dahil herkes tarafından dikkat çekecek kadar bir ilgi barındırmaya başlayacak ve sonsuz saadetin kapıları aralanacaktır.

İlim irfan sahibi medyumlar tarafından yapılması tavsiye edilen Süryani Büyüsü’nü en güvenilir en etkin şekilde uygulatmak için bizlerle sitemiz üzerinden iletişime geçebilir, tüm ilimlere hakim medyum hocamınızın faziletlerinden faydalanabilirsiniz.